Menedzer skokow narciarskich - dsj3

Opis forum

Ogłoszenie

MOŻNA ZGŁASZAĆ NA NAJBLIŻSZE KONKURSY!!!

  • Index
  •  » Niemcy
  •  » Konferencje Prasowe po Konkurasach

#1 2009-03-02 16:43:50

Kondri

Użytkownik

3541824
Skąd: Nysa
Zarejestrowany: 2009-02-27
Posty: 89
Punktów :   
WWW

Konferencje Prasowe po Konkurasach

A o to co na konferencji prasowej Kondri -trener reprezentacji Niemiec powiedział:

Po weekendzie jestem bardzo zadowolony ze swoich podopiecznych którzy we wszystkich Pucharowych zmaganiach kończyli na wysokich miejscach i spowodowaliśmy ,że w każdym z nich zepsołowo prowadzimy w klasyfikacjach.Najwyższe uznanie to oczywiście wygrana drużyny w Pucharze Świata gdzie w pokonanym polu pozostawiliśmy mocnych Austriaków oraz Skandynawów gorzej natomiast poszło już w indywidualnym konkursie gdzie zawiódł Martin Schmitt ale za to do "10" wskoczył lider zespołu Michael Urhmann, brak Hocke i Neumaeyra w "30" to spora niespodzianka nad którą musimy popracować.
W Pucharze Kontynentalnym znakomicie spisał się Schoft który swą postawą zwrócił uwagę w Kadrze A i jeśli potwierdzi tak wysoką dyspozycję może liczyć na powołanie do niej, pozostali również znakomicie Wank,Musiol i Mechler w "15"-tce w generalce to świadczy jaka silna w tym roku będzie Kadra B.
W FIS CUP narybek Niemieckiej Reprezentacji pokazał ,że za kilka lat namiesza "u góry", po weekendzie zdominowali konkurs Nasi skoczkowie i tak Bodmer,Simon oraz Bogner w generalce są w pierwszej 5-tce to jak same miejsca wskazują i w tym Pucharze będzie mocna ekipa Niemiecka.
Oby tak za tydzień albo i jeszcze lepiej.



Komentarze z obozu Niemieckiego po minionym weekendzie.

Cóż,kolejny weekend za Nami zmagań w Pucharach w których główne role kolejne już w tym sezonie grali Niemieccy skoczkowie ale w połowie jestem zadowolony co do osiągnięć bo jak widać młodzież zaczyna deptac i pukać do bram Kadry A w której jak narazie skaczą w kratkę. Na lidera wysuwa się Urhmann który dobrym występem w I konkursie pokazał na co go stać i ,że do końca będzie się liczył w PŚ ale już w drugim konkursie  cała ekipa i to Mnie martwi nie znalazła się w II-giej serii to ,że warunki akurat były bardzo niekorzystne nie powinny rzutować na brak Moich chłopaków w "30" tym bardziej ,że w I konkursie wszyscy punktowali.
Ale niekwestionowanym bohaterem tych dwóch dni jest młody utalentowany skoczek Felix Schoft który wspaniałymi skokami i wyraźnymi przewagami nad drugimi skoczkami wygrał trzeci konkurs pod rząd w PK i tym samym otworzył sobie drogę do KADRY A w której to wystąpi w najbliższych konkursach ale nie będzie sam bo równy w tym sezonie Wank będzie dla niego wsparciem i rónież dostanie nominację do I reprezentacji. Młodziutki Pascal Bodmer jeszcze nie tak dawno występujący w FIS CUP bardzo dobry występ zaliczył w PK gdzie zajął 14 i 4 pozycję mam nadzieję ,że na dłuższy czas zadomowi się w tym Pucharze. W sumie na sześć rozegranych konkursów stawaliśmy 5 razy na podium lecz w tych najważniejszych zawodach nie udało Nam się tego zrobić ale ciężką pracą na treningach jestem przekonany ,że jeszcze nie raz w PŚ będziemy tak widoczni jak w tych mniejszych rangą w PK czy FIS CUP.

Ostatnio edytowany przez Kondri (2009-03-09 11:17:56)


THE BEST TEAM OF SKI JUMPING

Offline

 
  • Index
  •  » Niemcy
  •  » Konferencje Prasowe po Konkurasach

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpsycholog Piła koparko ładowarka Piła kartki-recznie-robione-na-slub.eu